Videowall Polska montuje reklamowe telebimy

Elektroniczne ekrany reklamowe, produkowane przez koncern Philips, zaproponowała na rynku reklamy zewnętrznej firma Videowall Polska. Telebimy o nazwie Alfresco towarzyszyły...

Elektroniczne ekrany reklamowe, produkowane przez koncern Philips, zaproponowała na rynku reklamy zewnętrznej firma Videowall Polska. Telebimy o nazwie Alfresco towarzyszyły ostatniej pielgrzymce Ojca Świętego w Polsce, a obecnie będą montowane w stałych lokalizacjach w Warszawie (Hotel Forum) i Krakowie (Teatr Bagatela). Mniejsze konstrukcje o nazwie Vidiwall Shallow i Vidi Cube, będą montowane na terenie Dworca Centralnego w Warszawie, Dworca Głównego w Katowicach oraz w hipermarkecie GŽant-Casino w Warszawie. Podobne urządzenia, do końca roku mają zostać zlokalizowane na dworcach kolejowych w Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu oraz w sieciach hipermarketów w największych miastach Polski. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.