Linda firmuje kampanię OFE Winterthur

"Mój agent wie wszystko". Pod tym odważnym hasłem - aczkolwiek w większości materiałów wykorzystanym w łagodniejszej formie - rozpocznie się...

"Mój agent wie wszystko". Pod tym odważnym hasłem - aczkolwiek w większości materiałów wykorzystanym w łagodniejszej formie - rozpocznie się kampania OFE Winterthur, przygotowana przez Lowe GGK. Nie byłoby ono czytelne, gdyby kampanii nie firmował swoją osobą największy macho polskiego kina - Bogusław Linda, a całość nie nawiązywała do chyba wszystkim znanego dowcipu z Lindą i lwem (ewentualnie w innej wersji z rekinem). Kampania przebiegać będzie w prasie, radiu, telewizji i na billboardach. W reklamie telewizyjnej Linda wystąpi w roli typowej dla swojego zawodowego wizerunku, ale o szczegółach agencja jeszcze nie chce mówić, żeby nie zepsuć siły reklamowego uderzenia. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.