"Kobieta i Życie": odświeżone oblicze tytułu z tradycjami

"Kobieta i Życie" zbliża się do wydania jubileuszowego, 2500 numeru. W ostatnim czasie, wraz ze zmianą wydawcy, którym jest obecnie...

"Kobieta i Życie" zbliża się do wydania jubileuszowego, 2500 numeru. W ostatnim czasie, wraz ze zmianą wydawcy, którym jest obecnie Polski Dom Wydawniczy, pismo przeszło istotne zmiany, a kolejne jeszcze je czekają. "Kobieta i Życie" z tygodnika stała się dwutygodnikiem, zwiększyła objętość, zmieniła layout i szatę graficzną na bardziej przejrzystą. Nową naczelną jest 27-letnia Karolina Suchenek. Jej wiek dowodzi, że pismo szuka odbiorców także wśród młodszych czytelniczek, ale nie nastolatek. Suchenek chce, by "Kobieta" była jak najbliższa życiu, codzienności, nie kreowała wzorców trudnych do realizacji dla przeciętnych pań. Sprzedaż tytułu osiąga powyżej 80 tys. egz., przy 130-tys. nakładzie. Od niedawna jest kontrolowana. Numer jubileuszowy "Kobiety" będzie mieć twardą okładkę i tak już pozostanie. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.