Volkswagen w Rosji wysyła życzenia piłkarzom

Rosyjski oddział Volkswagena przed meczem wydrukuje życzenia w prasie narodowej skierowane do drużyny reprezentującej ten kraj w piłce nożnej. Życzenia...

Rosyjski oddział Volkswagena przed meczem wydrukuje życzenia w prasie narodowej skierowane do drużyny reprezentującej ten kraj w piłce nożnej. Życzenia te stanowią początek nowej kampanii, której celem jest zwiększenie sprzedaży w Rosji. Ogłoszenia pojawią się w dzienniku "Kommersant" adresowanym do businessmanów, który ma nakład 117 tys., w dzienniku "Izwiestia" -737 tys. nakładu i w dzienniku "Sport-Express", o nakładzie 960 tys. Kampania ruszy przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. Volkswagen podwoił sprzedaż aut w Rosji w ostatnim roku. Nabywców znalazło 4536 samochodów. W sprzedaży są aktualnie trzy modele: Passat, Golf A4 i Bora. Niemiecki koncern samochodowy ma najprawdopodobniej plany zbudowania fabryki samochodów za 500 mln USD w centralnej Rosji.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.