Marta Kaleńska-Jaśkiewicz prezesem AXA Assistance Polska

Marta Kaleńska-Jaśkiewicz zostanie nowym prezesem AXA Assistance Polska. Od Nowego Roku zastąpi w tej funkcji dotychczasowego prezesa Sławomira Bilika, który...

Marta Kaleńska-Jaśkiewicz zostanie nowym prezesem AXA Assistance Polska. Od Nowego Roku zastąpi w tej funkcji dotychczasowego prezesa Sławomira Bilika, który awansował w międzynarodowych strukturach grupy AXA. Marta Kaleńska-Jaśkiewicz ma 31 lat, jest absolwentką germanistyki na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, a obecnie realizuje studia MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów. Karierę zawodową zaczynała w styczniu 1996 r. właśnie w AXA Assistance Polska (awansowała od stanowiska operator assistance, poprzez szefa assistance, dyrektora handlowego, po dyrektora działu operacyjnego). Marta Kaleńska-Jaśkiewicz jest mężatką, ma dwójkę dzieci (syna i córkę), mieszka w Warszawie, a czas wolny najchętniej spędza w domu z rodziną. AXA Assistance Polska działa od 1994 r.; zapewnia obsługę typu assistance (komunikacyjny, podróżny, medyczny, domowy itp., specjalistyczne usługi likwidacji szkód ubezpieczeniowych, usługi call center i inne). Firma pracuje m.in. dla TUiR Warta, PZU i PZU Życie, Link 4, wielu banków i firm leasingowych (m.in. Europejskiego Funduszu Leasingowego, ING Car Lease). (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.