Wieden & Kenedy przygotuje europejską kampanię Audi AL 2

Amsterdamski oddział agencji Wieden & Kenedy przygotuje kampanię reklamową dla najnowszego modelu samochodu Audi AL 2. Agencja ta pokonała w...

Amsterdamski oddział agencji Wieden & Kenedy przygotuje kampanię reklamową dla najnowszego modelu samochodu Audi AL 2. Agencja ta pokonała w finałowej fazie przetargu Saatchi & Saatchi z Frankfurtu, która od ub.r. obsługuję tę markę w Niemczech. Nie oznacza to jednak, że Wieden & Kenedy stanie się nową agencją sieciową niemieckiego producenta aut. Zakupem mediów zajmie się MediaCom z Dźsseldorfu. Czterosiedzeniowy Audi AL 2 jest prekursorem tworzącym nową klasę, tzn. jest to pierwszy samochód o tych rozmiarach, którego karoseria została w całości wykonana z aluminium. Audi AL 2 ma 3,8 metra długości, rywalem o najbardziej zbliżonych parametrach jest najnowszy, pięciosiedzeniowy VW Golf. Oficjalna premiera Audi AL 2 odbędzie się podczas tegorocznych, wrześniowych targów samochodowych we Frankfurcie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.