Lodowa promocja cukierków Ice Fresh

Od 28 czerwca do 23 sierpnia potrwa promocja konsumencka cukierków Ice Fresh firmy Storck Polska. Jej celem jest przede wszystkim...

Od 28 czerwca do 23 sierpnia potrwa promocja konsumencka cukierków Ice Fresh firmy Storck Polska. Jej celem jest przede wszystkim podkreślenie unikatowego charakteru produktu oraz zachęcenie do jego częstszego kupowania. Konsumenci, którzy chcą wziąć udział w promocji, będą musieli przesłać wypełniony kupon promocyjny wraz z kodami kreskowymi ze 150 g produktu. Storck Polska przygotował 7 tys. nagród: kufli chłodzących napoje oraz 2 tys. specjalnych toreb do przechowywania żywności. Wsparcie reklamowe to głównie materiały POS: ulotki, wobblery i plakaty. Promocja będzie również ogłaszana w prasie codziennej. Akcję przygotował dział marketingu Storck Polska oraz Agencja IQ Marketing. Budżet promocji nie został ujawniony. (KD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.