Nowe taryfy w Simplusie

Od 1 lipca Plus GSM wprowadził nowe, niższe taryfy dla swojej usługi Simplus. Niższe ceny dotyczą rozmów wewnątrz sieci Plus...

Od 1 lipca Plus GSM wprowadził nowe, niższe taryfy dla swojej usługi Simplus. Niższe ceny dotyczą rozmów wewnątrz sieci Plus GSM i niższych cen na rozmowy w godzinach nocnych (23.00 - 06.00). Przykładowo: w nowej taryfie połączenie w godzinach nocnych będzie kosztować 30 groszy za minutę i 1,43 zł przy połączeniach z innymi sieciami. Wprowadzenie nowej taryfy jest wsparte kampaniąĘreklamową w prasie i telewizji, w której wykorzystana zostanie postać ze znanej włoskiej kreskówki La Linea. Kampanię przygotowuje agencja Euro RSCG. Jak mówi Ryszard Woronowicz z działu PR Plusa, termin wprowadzenia nowych cen jest związany ze wzrostem popularności usługi prepaid w miesiącach wakacyjnych. Z Simplusa korzysta około 250 tys. użytkowników. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.