Radio Delta zlicytuje płyty z autografem papieża

Jutro, tj. w środę 14 lipca, na antenie Radia Delta z Bielska-Białej niepowtarzalna licytacja: "pod młotek" pójdą trzy egzemplarze albumu...

Jutro, tj. w środę 14 lipca, na antenie Radia Delta z Bielska-Białej niepowtarzalna licytacja: "pod młotek" pójdą trzy egzemplarze albumu "Abba Pater" z autografem wykonawcy Jana Pawła II. Pieniądze zasilą Caritas diecezji bielsko-żywieckiej, który przekaże je na budowę kościoła w Mołdawii. "Pomysł wyszedł od Tomasza Nowotarskiego, szefa programowego radia" - opowiada Radek Pszczółka, dyrektor Delty. "Zaraził pomysłem biskupa Tadeusza Rakoczego, ordynariusza diecezji bielsko-żywieckiej". W ten sposób radio zdobyło prawdopodobnie jedyne cztery autografy Ojca Świętego na jego albumie. Płytę "Abba Pater" sprzedano dotąd w Polsce w ilości ponad 60 tys. egzemplarzy. W licytacji będzie można brać udział także za pośrednictwem Internetu (www.wsi.edu.pl). (PW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.