Multimedialny katalog samochodów Motor-Presse Polska

Motor-Presse Polska, wydawca m.in. miesięcznika motoryzacyjnego "auto motor i sport" zapowiedział wydanie multimedialnego katalogu samochodów na płycie CD-ROM. Będzie on...

Motor-Presse Polska, wydawca m.in. miesięcznika motoryzacyjnego "auto motor i sport" zapowiedział wydanie multimedialnego katalogu samochodów na płycie CD-ROM. Będzie on dostępny w sprzedaży od września br. Pierwszy nakład wyniesie 20 tys. egz., a spodziewany do końca br. - 50 tys. Na CD-ROM-ie umieszczone będą artykuły i teksty publikowane w ciągu ostatnich dwóch lat w "auto motor i sport", zdjęcia i dane techniczne z "NOWE-go auto katalogu" oraz materiały opracowane specjalnie dla tej edycji. Dla reklamodawców wydawca przewidział różne możliwości prezentacji oferty (m.in. odwołania do własnych stron internetowych, reklama graficzna, filmy wideo). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.