Rusza konkurs "Nagrody Polskich Ubezpieczeń"

Branżowy miesięcznik "Asekuracja & Re" organizuje konkurs dla firm ubezpieczeniowych w Polsce na wzór British Insurance Awards i amerykańskiej nagrody...

Branżowy miesięcznik "Asekuracja & Re" organizuje konkurs dla firm ubezpieczeniowych w Polsce na wzór British Insurance Awards i amerykańskiej nagrody Broker of the Year Awards. Wyznaczono 6 kategorii: najlepsze towarzystwo majątkowe, życiowe, sieć sprzedaży, broker roku, najlepsza współpraca z mediami i najlepsza kampania marketingowa. Zwycięzcy otrzymają statuetki Złoty Laur w czasie finału, który odbędzie się 28 października. Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia. Prace oceniać będą trzy komisje sędziowskie: ubezpieczeniowa, brokerska i marketingowa. Zasiadać będą w nich, według informacji od "Asekuracji & Re", "wybitni fachowcy i praktycy oraz znakomici eksperci promocji i marketingu". Jednak do czasu potwierdzenia ich udziału żadne nazwiska nie będą ujawnione. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.