Emirates Airlines zostały sponsorem turniejów FIFA, w tym MŚ, do 2014 r.

Linie lotnicze Emirates Airlines podpisały umowę sponsorską z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA) na lata 2007-2014. Tym samym zostały szóstym...

Linie lotnicze Emirates Airlines podpisały umowę sponsorską z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA) na lata 2007-2014. Tym samym zostały szóstym partnerem FIFA, obok Adidasa, Coca-Coli, Hyundaia, Sony i Visy. Wartość kontraktu wynosi 110 mln funtów. Arabski przewoźnik lotniczy będzie sponsorem wszystkich imprez FIFA w wymienionym okresie, m.in. także mistrzostw świata 2010 i 2014 (ale i innych turniejów). Emirates Airlines rozpoczęły współpracę z FIFA w 2003 r. jako sponsor FIFA World Youth Championship w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Linie lotnicze są też jednym z 15 sponsorów najbliższego mundialu w Niemczech. Zdaniem Ahmeda bin Saeed Al-Maktouma, prezesa Emirates Airlines, sport, a zwłaszcza piłka nożna, jest idealnym sposobem dotarcia do klientów. Ma pomóc arabskiej firmie budować globalną świadomość marki dzięki obecności na całym świecie w wydarzeniach organizowanych przez FIFA. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.