Metro wyda specjalną edycję dziennika w związku z olimpiadą w Atenach

Wydawnictwo Metro International planuje wydanie specjalnej edycji bezpłatnego dziennika, którego zawartość będzie poświęcona informacjom z tegorocznej olimpiady w Atenach. Gazeta...

Wydawnictwo Metro International planuje wydanie specjalnej edycji bezpłatnego dziennika, którego zawartość będzie poświęcona informacjom z tegorocznej olimpiady w Atenach. Gazeta będzie publikowana w Anglii, a jej podstawą będzie ateński dziennik "Metrorama". Według założeń wydawcy dziennik ma być drugą z najchętniej czytanych gazet w Atenach. Gazeta będzie adresowana do turystów, którzy przyjadą na igrzyska do Aten. Dziennik będzie rozdawany w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach, w hotelach i restauracjach. W planach wydawnictwa jest również wydanie specjalnej edycji dziennika w związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.