Gruppa 66/Ogilvy i Starlink pracują dla Fortis Banku

Agencja reklamowa Gruppa 66/Ogilvy i dom mediowy Starlink przygotują najbliższą kampanię reklamową kredytu hipotecznego oferowanego przez Fortis Bank Polska. Decyzja...

Agencja reklamowa Gruppa 66/Ogilvy i dom mediowy Starlink przygotują najbliższą kampanię reklamową kredytu hipotecznego oferowanego przez Fortis Bank Polska. Decyzja o wyborze agencji zapadła w wyniku przetargu, w którym oprócz wymienionych agencji startowała również agencja AMC Wytrykowski Iwankiewicz, która dotychczas pracowała dla Fortis Banku Polska. Planowaniem mediów dla AMC Wytrykowski Iwankiewicz w przypadku kampanii reklamowych Fortis Banku zajmowała się firma CR Media Consulting SA. Kampania, której dotyczył przetarg, rozpocznie się prawdopodobnie jeszcze w kwietniu br. Szczegóły dotyczące wysokości budżetu i wyboru mediów nie zostały ujawnione. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.