Dom mediowy Online Communications zajmie się obsługą Invest Banku

Dom mediowy Online Communications rozpocznie obsługę budżetu kampanii reklamowych kredytów mieszkaniowych oferowanych przez Invest Bank. Został wybrany po przeglądzie ofert,...

Dom mediowy Online Communications rozpocznie obsługę budżetu kampanii reklamowych kredytów mieszkaniowych oferowanych przez Invest Bank. Został wybrany po przeglądzie ofert, w którym wzięło udział sześć domów mediowych. Ich nazwy nie zostały ujawnione. Planowana kampania będzie mieć dwie fazy - wiosenną i jesienną. Reklamy pojawią się w internecie, prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Bliższe szczegóły przygotowanych działań reklamowych nie zostały podane. Za stronę strategii i kreacji reklam będzie odpowiedzialna agencja reklamowa DougFaberFamily. Online Communications jest spółką kierowaną przez Bogusława Jusiaka, który do marca 2003 r. zajmował stanowisko prezesa zarządu domu mediowego Media Concept należącego do grupy Just. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.