V&P rozpoczyna obsługę budżetu Onninen w ramach sieci agencyjnej Nordic

Agencja reklamowa V&P, należąca od ub.r. do sieci niezależnych agencji Nordic (skupiającej przede wszystkim firmy z rynku skandynawskiego), rozpocznie za...

Agencja reklamowa V&P, należąca od ub.r. do sieci niezależnych agencji Nordic (skupiającej przede wszystkim firmy z rynku skandynawskiego), rozpocznie za jej pośrednictwem obsługę budżetu firmy Onninen Sp. z o.o. Jest to polski przedstawiciel istniejącej od ponad 100 lat fińskiej firmy Onninen Oy będącej dostawcą materiałów technicznych, asortymentu do budowy i urządzania domu. W Polsce pierwszy sklep firmowy Onninen będzie otwarty w maju br. w Łodzi. Onninen jest ponadto dostawcą produktów do innych sieci sklepów budowlanych: Castorama, Leroy Merlin i Obi. Otwarciu sklepu Onninen będzie towarzyszyć kampania reklamowa rozpoczynająca się na początku czerwca br. Obejmować będzie ogólnopolską i regionalną prasę, a także pisma branżowe. Za całość działań reklamowych dla polskiego oddziału Onninen odpowiedzialna jest agencja V&P. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.