Kanał BBC Prime trafił do oferty sieci kablowej Aster

Aster, sieć telewizji kablowej, i brytyjski kanał rozrywkowy BBC Prime podpisały umowę dotyczącą dystrybucji stacji w tej sieci. Dzięki umowie...

Aster, sieć telewizji kablowej, i brytyjski kanał rozrywkowy BBC Prime podpisały umowę dotyczącą dystrybucji stacji w tej sieci. Dzięki umowie z siecią Aster BBC Prime będzie docierać do 1,8 mln abonentów w Polsce. Kanał będzie dostępny w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. BBC Prime jest międzynarodowym kanałem rozrywkowym produkcji BBC nadawanym od 1995 r. w krajach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Obecnie trafia do 14 mln abonentów w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci kablowych i satelity. Spółka Aster City Cable, właściciel sieci Aster, działa na rynku telekomunikacyjnym od 1994 r. Obecnie świadczy usługi dla około 280 tys. abonentów telewizji kablowej w Warszawie i okolicach. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.