PZL odpowiada za wsparcie cross-promocji trzech marek economy Unilevera

Unilever Polska SA przygotował cross-promocję trzech swoich marek z segmentu ekonomicznego: Amino, Delma Extra i Saga, pod hasłem "Wielkie połowy"....

Unilever Polska SA przygotował cross-promocję trzech swoich marek z segmentu ekonomicznego: Amino, Delma Extra i Saga, pod hasłem "Wielkie połowy". Akcja wspierana jest kampanią reklamową rozpoczętą w poniedziałek 12 kwietnia, która ma miejsce w telewizji (spoty emitowane w TVN-ie, Polsacie i TV4) i w prasie (reklamy w "Naj", "Przyjaciółce" i "Tele Tygodniu"). Strategię i kreację reklam telewizyjnych i prasowych oraz projekt znaku graficznego charakteryzującego akcję przygotowała agencja reklamowa PZL, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative Warszawa. Jak mówi Wojciech Tomczak, rzecznik Unilevera, "Wielkie połowy" to jedna z niewielu w Polsce akcji obejmujących cross-promocję trzech brandów z segmentu ekonomicznego. Na pudełkach margaryny Delma Extra, na paczkach herbaty Saga 100 torebek oraz na opakowaniach produktów kulinarnych Amino (np. zupy, sosy) umieszczono naklejki - każda z nich stanowi jedną z połówek danej nagrody (lodówki, telewizory, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne i odtwarzacze płyt CD) - uczestnik ma szanę na wygraną, jeśli dopasuje do siebie dwie połowy. Uczestnicy, którzy nie zebrali pasujących połówek, mogą przesłać 10 naklejek i będą mieli możliwość udziału w losowaniu samochodu osobowego Citroen C3 lub jednego z 10 zestawów kina domowego. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.