"Buon Appetito!" - kulinarny talk-show na antenie Tele5

Telewizja Tele5 rozpoczęła emisję nowego programu kulinarnego "Smacznego - Buon Appetito!". Gospodarzami programu są Michael Marbot, prezes malborskiej spółki Danuta...

Telewizja Tele5 rozpoczęła emisję nowego programu kulinarnego "Smacznego - Buon Appetito!". Gospodarzami programu są Michael Marbot, prezes malborskiej spółki Danuta SA - producenta makaronów Malma, oraz Giancarlo Russo, właściciel warszawskiej restauracji Giancarlo Ristorante Italiano. Program, którego pierwsza emisja miała miejsce w niedzielę 11 kwietnia o 12.30, jest produkcją własną Tele5 i jak zapowiadają autorzy, ma mieć formułę kulinarnego talk-show. Prowadzący wraz zaproszonymi gośćmi - znanymi osobami ze świata kultury i mediów - przyrządzają różne potrawy kuchni włoskiej. W pierwszym odcinku wystąpili piosenkarka Ewa Bem i aktor Marcin Dorociński. W kolejnych odcinkach pojawią się m.in.: reżyser Krzysztof Zanussi, aktorzy Dorota Kamińska i Piotr Skarga, muzycy Marian Lichtman i Wojciech Waglewski oraz dyrektor Opery Narodowej Jacek Kasprzyk. Program reżyserowany przez Andrzeja Wasilewskiego emitowany będzie w niedziele o godz. 12.30 (powtórki w poniedziałki o godz. 12 i w piątki o godz. 18.30). (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.