Telewizja Trwam w ofercie sieci kablowej Aster

Telewizja Trwam została włączona do oferty sieci kablowej Aster działającej w Warszawie i okolicach. Stacja została uruchomiona w ub.r. przez...

Telewizja Trwam została włączona do oferty sieci kablowej Aster działającej w Warszawie i okolicach. Stacja została uruchomiona w ub.r. przez fundację Lux Veritatis związaną z o. Tadeuszem Rydzykiem, szefem Radia Maryja. Kanał otrzymał od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na nadawanie programu w I kwartale ub.r. Telewizja Trwam emituje programy religijne, edukacyjne i poradnikowe. Pomysłodawcy deklarują, że kanał utrzymuje się z datków i reklam. Spółka Aster City Cable, właściciel sieci Aster, działa na rynku telekomunikacyjnym od 1994 r. Obecnie świadczy usługi dla około 280 tys. abonentów telewizji kablowej. W swoim portfolio ma też usługi internetowe dla osób prywatnych i instytucji. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.