Nowa strona o gospodarce w bezpłatnym "Metropolu"

"Metropol Rynek" - tak nazywa się nowa strona poświęcona gospodarce zamieszczana w dzienniku bezpłatnym "Metropol". Została wprowadzona od dzisiejszego wydania...

"Metropol Rynek" - tak nazywa się nowa strona poświęcona gospodarce zamieszczana w dzienniku bezpłatnym "Metropol". Została wprowadzona od dzisiejszego wydania (od 13 kwietnia br.). "Metropol Rynek" został wyróżniony kolorem - ukazuje się na papierze o łososiowej barwie. Od poniedziałku do piątku zamieszcza najważniejsze aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata, kursy walut i notowania, porady finansowe. Nowa rubryka została pomyślana z myślą o czytelnikach, którzy poszukują streszczenia najważniejszych informacji ekonomicznych. "Metropol" wydaje spółka TPP. Od 1 marca dziennik jest obecny także poza Warszawą w czterech miastach: w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i w Trójmieście. Nakład gazety łącznie z dystrybucją w stolicy wynosi średnio, wg wydawcy, od 240 do 280 tys. egzemplarzy. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.