Fox Kids Play w ofercie sieci UPC Telewizja Kablowa

UPC Telewizja Kablowa (UPC TK) wprowadza do swojej oferty kanał telewizyjny Fox Kids Play. Kanał będzie włączany stopniowo, począwszy od...

UPC Telewizja Kablowa (UPC TK) wprowadza do swojej oferty kanał telewizyjny Fox Kids Play. Kanał będzie włączany stopniowo, począwszy od dziś. Kanał Fox Kids Play został uruchomiony w listopadzie 2003 r. Nadawany jest 7 dni w tygodniu (godz. 6-18) w polskiej wersji językowej. Fox Kids Play nadaje filmy animowane, komedie rodzinne i programy edukacyjne. Stacja skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz do ich rodziców. Zdaniem Simona Boyda, dyrektora generalnego UPC TK, oferta kanału doskonale wpisuje się w strategię operatora, którą wyraża hasło: "UPC fascynuje, bawi, uczy". Według rankingu Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Komunikacji Kablowej UPC TK ma ponad milion abonentów telewizyjnych m.in. w Warszawie i siedmiu innych największych aglomeracjach miejskich. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.