"Zwierciadło" po raz drugi w tym roku z częścią dla mężczyzn

Kolejne, majowe wydanie miesięcznika "Zwierciadło" ukaże się ze stronami dla panów. Magazyn powtórzy pomysł zrealizowany przy okazji pierwszego tegorocznego wydania....

Kolejne, majowe wydanie miesięcznika "Zwierciadło" ukaże się ze stronami dla panów. Magazyn powtórzy pomysł zrealizowany przy okazji pierwszego tegorocznego wydania. "Do takiej decyzji zachęcają nas reakcje czytelników - powiedziała Ewa Stasikowska, dyrektor ds. promocji "Zwierciadła". - Piszą do nas panie, które dzięki damsko-męskiemu wydaniu zachęciły do pisma swoich partnerów, i piszą panowie zadowoleni z tekstów skierowanych bezpośrednio do nich. Przy czym naszą ideą jest, by przy takich okazjach reklamować "Zwierciadło" jako magazyn do czytania we dwoje". Wzorem wydania styczniowego również numer majowy będzie miał dwie okładki, jedną z kobiecą bohaterką i drugą z fotograficznym portretem mężczyzny. Objętość części "Zwierciadła" z tematami dla panów wyniesie 30-40 stron. Wydawcą "Zwierciadła" jest Wydawnictwo Zwierciadło. Rozpowszechnianie płatne miesięcznika w ostatnio podsumowanym miesiącu przez ZKDP, to jest w grudniu 2003 r., wyniosło 118,5 tys. egzemplarzy (nakład 180 tys.). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.