"Fakt" z młodzieżowym dodatkiem "VivaFakt"

Od najbliższego piątku z dziennikiem "Fakt" (Axel Springer Polska) ukaże się młodzieżowy dodatek "VivaFakt". Pismo będzie przygotowywane we współpracy z...

Od najbliższego piątku z dziennikiem "Fakt" (Axel Springer Polska) ukaże się młodzieżowy dodatek "VivaFakt". Pismo będzie przygotowywane we współpracy z telewizyjnym kanałem muzycznym Viva. Jak powiedział Florian Fels, dyrektor generalny Axel Springer Polska, dodatek "VivaFakt" adresowany jest do nastoletnich czytelników "Faktu". Magazyn będzie zawierał m.in. informacje ze świata show-biznesu, recenzje płyt i filmów, wywiady z gwiazdami światowej muzyki i kina. Objętość pisma wyniesie osiem stron. "VivaFakt" będzie dodawany do całego nakładu dziennika. Według najnowszych danych ZKDP za luty br. średnia sprzedaż "Faktu" wyniosła 645,7 tys. egz. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.