Tygodnik "Tina" Bauera zmieni się w zasadniczy sposób

Wydawnictwo Bauer zadecydowało o kompleksowych zmianach w "Tinie", swoim tygodniku poradnikowym dla kobiet. Jak przekazał Tomasz Namysł, członek zarządu wydawnictwa...

Wydawnictwo Bauer zadecydowało o kompleksowych zmianach w "Tinie", swoim tygodniku poradnikowym dla kobiet. Jak przekazał Tomasz Namysł, członek zarządu wydawnictwa odpowiedzialny za pisma kobiece, pierwsze wyraźne zmiany w magazynie powinny się uwidocznić za blisko dwa miesiące. Kolejne będą następować ewolucyjnie. Szczegóły przeobrażeń nie są ujawniane. Wiadomo, że badania wśród czytelniczek nad dotychczasową i nową koncepcją "Tiny" przyniosły - jak powiedział Tomasz Namysł - jednogłośny wybór nowej koncepcji pisma. Opiekę nad nią ma Joanna Rajpert-Kuźnicka, która niedawno została redaktor naczelną "Tiny". Zastąpiła Urszulę Zubczyńską, która rozstała się z wydawnictwem. Joanna Rajpert-Kuźnicka wcześniej była naczelną innego tygodnika dla kobiet Bauera - "Belli". "Ostatnie poważne zmiany w "Tinie" przeprowadziliśmy trzy lata temu. Osiągnęliśmy dobry wynik, który jednak okazał się nieprzekraczalnym pułapem. Uznaliśmy więc, że przyszedł czas na zmiany w piśmie" - powiedział Tomasz Namysł. Według danych ZKDP za grudzień 2003 r. rozpowszechnianie płatne "Tiny" wyniosło 274,7 tys. egzemplarzy (nakład - 488,1 tys.). (JD, KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.