TV4 wprowadza nową oprawę graficzną i nowy serial dokumentalny

Należący do spółki Polskie Media kanał telewizyjny TV4 wprowadza od kwietnia br. nową oprawę graficzną. Zmiany dotyczą zarówno samej wizualizacji...

Należący do spółki Polskie Media kanał telewizyjny TV4 wprowadza od kwietnia br. nową oprawę graficzną. Zmiany dotyczą zarówno samej wizualizacji kanału, jak i oprawy bloków reklamowych i zwiastunów programów. Producentem oprawy jest studio graficzne Contrast. W pracy korzystano z doświadczeń twórców pierwszej oprawy graficznej TV4 - Bartosza Boruty i Artura Chmiela. Nad oprawą pracowali ponadto Jacek Uryś i Cezary Wójcik. Muzykę skomponował Robert Amirian. Nowa oprawa częściowo nawiązuje do pierwszej, powstałej przed czterema laty. W obecnej zachowany zostanie charakterystyczny efekt animacji. Nowa wizualizacja ma podkreślać nowoczesny charakter stacji. Równocześnie kanał poszerzy swoje pasmo dokumentalne - 6 kwietnia br. rozpocznie emisję serialu dokumentalnego "Strażacy". W TV4 emitowane są już cykle "Komenda" i "Drogówka". Na kwiecień przygotowywana jest też specjalna oprawa wybranych programów w związku z 4. rocznicą rozpoczęcia emisji. Kanał TV4 został uruchomiony 1 kwietnia 2000 r. Obecnie sygnał stacji za pomocą nadajników naziemnych, sieci kablowych i satelity dociera do 66,8 proc. gospodarstw domowych w Polsce. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.