OS3 Multimedia stworzyła serwis internetowy www.apapcplus.pl

Agencja interaktywna OS3 Multimedia stworzyła serwis internetowy www.apapcplus.pl dla leku na przeziębienie Apap C Plus produkowanego przez koncern US Pharmacia....

Agencja interaktywna OS3 Multimedia stworzyła serwis internetowy www.apapcplus.pl dla leku na przeziębienie Apap C Plus produkowanego przez koncern US Pharmacia. Serwis jest skierowany zarówno do klientów, którzy kupują lek, jak i do specjalistów. Znalazły się w nim informacje na temat leku, sposobu jego stosowania i wiadomości na temat przeziębienia. Znajduje się tam także część dla chorych, którzy mogą w serwisie znaleźć m.in. grę, wygaszacz, kartki elektroniczne czy quiz. Z okazji powstania strony zorganizowany został konkurs na najlepsze hasło reklamowe. Serwis jest promowany w internetowej kampanii reklamowej przygotowanej także przez agencję OS3 Multimedia. Jej celem jest promowanie serwisu i wzmocnienie świadomości produktu wśród klientów. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.