Motorola wprowadzi nową linię telefonów

Za trzy miesiące Motorola Polska wprowadzi na polski rynek nową linię telefonów. Chodzi o modele: C650, V220 i E398. "Będą...

Za trzy miesiące Motorola Polska wprowadzi na polski rynek nową linię telefonów. Chodzi o modele: C650, V220 i E398. "Będą one skierowane do masowego odbiorcy i atrakcyjnie pozycjonowane cenowo, tak by znalazły się w ofertach promocyjnych. Liczymy, że będą dostępne u wszystkich operatorów" - mówi Grzegorz Podgórski, dyrektor sprzedaży i marketingu Motorola Polska. C650 to telefon o klasycznym kształcie wyposażony m.in. w muzyczne dzwonki MP3, aparat cyfrowy z zoomem czy możliwość odtwarzania wideo w formacie MPEG. V220 to model z klapką wyposażony m.in. w aparat VGA i dzwonki MP3. E398 to z kolei telefon typowo muzyczny wyposażony w odtwarzacz MP3, wymienną pamięć, aparat z lampą błyskową i 2 głośniki. Jak mówi szef marketingu Motorola Polska, spółka rozważa przeprowadzenie kampanii reklamowych tych produktów. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.