Urodzinowe "Cosmopolitan" z polską okładką oraz dodatkiem ślubnym

W maju br. ukaże się numer świętujący siódme urodziny magazynu "Cosmopolitan" wydawnictwa Hearst-Marquard. Z tej okazji na okładce magazynu znajdzie...

W maju br. ukaże się numer świętujący siódme urodziny magazynu "Cosmopolitan" wydawnictwa Hearst-Marquard. Z tej okazji na okładce magazynu znajdzie się Polka - piosenkarka Ania Dąbrowska, a oprócz tego do miesięcznika dołączony zostanie dodatek ślubny jako osobny grzbiet. Numer urodzinowy wesprze kampania reklamowa w telewizji (MTV, Viva, Hallmark, Club, Europa Europa), kinach (w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Trójmieście), radiu (Radio Zet, Radiostacja i radia lokalne w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu) oraz prasie ("Avanti", "Wysokie Obcasy", "Viva", "Olivia", "Cztery Kąty", "Playboy" i "CKM"). Kreacją, wyborem i zakupem mediów zajął się dział marketingu Marquard Media. Kampania rozpocznie się pierwszego dnia sprzedaży jubileuszowego "Cosmopolitan", czyli 16 kwietnia, i potrwa 2 tygodnie. Dotychczas w historii polskiego wydania "Cosmopolitan" wydano dwie polskie okładki (z Małgorzatą Kożuchowską oraz Eweliną Flintą). Natomiast dodatek ślubny zaistnieje po raz pierwszy i jest to, według redaktor naczelnej pisma Hanny Wolskiej, konsekwencja dojrzewania czytelniczki. W edycjach międzynarodowych "Cosmopolitan", których jest w sumie 52, dodatki ślubne wprowadzono w Wielkiej Brytanii, Australii i Stanach Zjednoczonych. Magazyn rozpoczyna tym samym cykl dodatków, które mają być obecne w 2004 r. Wydawnictwo planuje także wsparcie czerwcowego numeru "Cosmopolitan" kampanią reklamową. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.