Sensors PR będzie obsługiwać SkyEurope

Tanie linie lotnicze SkyEurope wybrały agencję Sensors PR do obsługi public relations. Agencja będzie odpowiedzialna za działania związane z wejściem...

Tanie linie lotnicze SkyEurope wybrały agencję Sensors PR do obsługi public relations. Agencja będzie odpowiedzialna za działania związane z wejściem firmy na polski rynek (o tych planach pisaliśmy w DS "MMP" 25 lutego br.), obsługę bieżącą, w tym kontakty z mediami oraz monitoring branży. Budżet mediowy SkyEurope obsługiwany jest sieciowo przez dom mediowy MPG Media Planning, przedstawiciele przewoźnika nie ujawniają informacji na temat obsługi budżetu kreatywnego. SkyEurope dysponuje flotą 12 samolotów: 6 boeingów 737 i 6 embraerów 120, i obecnie oferuje 18 połączeń między 12 krajami (Austria, Czechy, Chorwacja, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy). Jak twierdzą przedstawiciele SkyEurope, na początku maja z Warszawy mają zostać uruchomione rejsy do Budapesztu, Bratysławy i Wiednia. Właścicielem linii SkyEurope jest spółka SkyEurope Airlines a.s. z siedzibą w Bratysławie. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.