"Puls Biznesu" będzie wydawać nowy dodatek "Droga po kapitał"

Bonnier Business Polska, wydawca dziennika "Puls Biznesu", wyda nowy dodatek do gazety "Droga po kapitał". Pierwszy numer ukaże się 29...

Bonnier Business Polska, wydawca dziennika "Puls Biznesu", wyda nowy dodatek do gazety "Droga po kapitał". Pierwszy numer ukaże się 29 marca br. Jak powiedział Paweł Kubisiak, odpowiedzialny za ten projekt i redaktor naczelny internetowego serwisu "Pulsu Biznesu", pismo ma mieć charakter encyklopedii finansowania. Będzie poświęcone metodom i źródłom pozyskiwania kapitału. Kierowane jest do przedsiębiorców i menedżerów. Dodatek będzie ukazywał się w cyklu miesięcznym, razem z dziennikiem, na papierze gazetowym. Jego objętość będzie się wahała od 16 do 32 stron. Według danych ZKDP średnia sprzedaż "Pulsu Biznesu" w grudniu ub.r. wyniosła 23,6 tys. egz., średni nakład - 30,7 tys. egz. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.