Ogilvy i Universal McCann przygotowały najnowszą kampanię Motoroli

Agencja reklamowa Gruppa 66/Ogilvy i dom mediowy Universal McCann są autorami rozpoczętej właśnie kampanii telefonów komórkowych Motorola V300, V500 i...

Agencja reklamowa Gruppa 66/Ogilvy i dom mediowy Universal McCann są autorami rozpoczętej właśnie kampanii telefonów komórkowych Motorola V300, V500 i V600. Ma ona miejsce w prasie, obejmuje tytuły prasy dla kobiet, magazyny lifestyle'owe, tygodniki opinii. Na warszawskim hotelu Polonia zawisł również megaboard. Kampania potrwa kilka tygodni. Jak powiedział Grzegorz Podgórski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży działu telefonii komórkowej w Motorola Polska, te trzy modele łączy design (są to tzw. modele z otwieraną klapką, która jest charakterystyczna dla dużej liczby aparatów Motoroli). V300 i V500 to produkty kierowane do segmentu średniego, natomiast V600 to produkt z najwyższej półki, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Niedawno Motorola zaprezentowała w Stanach Zjednoczonych trzy nowe modele: E398, C650 i E680. Dwa pierwsze z nich powinny być dostępne na polskim rynku już latem, natomiast E680 zostanie wprowadzony do sprzedaży najprawdopodobniej w III kwartale br. Model E398 wyposażony jest m.in. w wymienną kartę pamięci (umożliwiającą np. zapisanie plików z muzyką), przy prezentacji tego i dwu pozostałych modeli akcentowane są przede wszyskiem funkcje związane z muzyką. Grzegorz Podgórski mówi, że funkcjonalność aparatów wiodących producentów jest obecnie zbliżona, natomiast budowanie marki wymaga powiązania jej z emocjami i to Motorola chce osiągnąć poprzez muzykę i współpracę np. z MTV. Według niego szczegóły dotyczące wsparcia reklamowego nowych telefonów Motoroli nie zostały jeszcze ustalone, ale od pewnego czasu wszystkie produkty ze średniego segmentu wprowadzane do sprzedaży były wspierane reklamowo. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.