Era wprowadza dwie nowe oferty i wspiera je kampanią radiową

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (PTC), operator sieci komórkowej Era, wprowadza dwie nowe oferty dla swoich abonentów (post-paid) i...

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (PTC), operator sieci komórkowej Era, wprowadza dwie nowe oferty dla swoich abonentów (post-paid) i komunikuje je za pomocą kampanii radiowej. 30-sekundowe spoty emitowane są w RMF FM, Radiu Zet, PR1 i PR3 oraz stacjach lokalnych sieci Agory i Eska. Kampanię przygotowała agencja reklamowa G7 i dom mediowy Optimum Media OMD. Pierwszy etap kampanii potrwa do końca tego miesiąca. Oferta "Więcej i taniej" to według operatora propozycja dla użytkowników, którym bardziej zależy na niższych cenach za połączenia niż na subsydiowanych przez operatorów telefonach. Oferta dotyczy abonamentu na 12 lub 24 miesiące, zawiera pakiety podwójnych minut i tańsze połączenia z wybranymi numerami w sieci Era. Ceny abonamentu wahają się od 35 zł miesięcznie plus VAT (za pakiet 80 bezpłatnych minut lub 320 SMS-ów) do 285 zł plus VAT (za 1000 minut/4000 SMS-ów). Według przedstawicieli PTC propozycje tańszych połączeń, ale bez subsydiowania telefonów będą coraz popularniejsze, a docelowo mają dominować w ofercie operatorów komórkowych. Druga oferta "Najlepszy start" to opcja dla tych, którym zależy na tanich telefonach - ceny połączeń zostały utrzymane na dotychczasowym poziomie, jednak w zależności od wybranego planu taryfowego abonent może uzyskać półroczne obniżki w abonamencie (od 10 do 50 zł). Ta oferta została przygotowana głównie po to, aby przyciągnąć do Ery abonentów konkurencyjnych sieci: Idea i Plus. Przypomnijmy, że PTC, która od września 1996 r. rozwija sieć telefonii komórkowej Era (na koniec 2003 r. korzystało z niej 6,2 mln abonentów), wprowadziła niedawno nową markę Heyah przeznaczoną głównie dla młodych osób w wieku 15-25 lat (o szczegółach tej oferty i związanej z nią kampanii reklamowej pisaliśmy już w DS "MMP"). (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.