Wrigley promuje markę Airwaves Drops w hipermarketach

Firma reklamowa IMIGe Poland realizuje kolejną niestandardową kampanię reklamową w miejscu sprzedaży dla firmy Wrigley. Jako nośnik reklamowy zastosowano separatory...

Firma reklamowa IMIGe Poland realizuje kolejną niestandardową kampanię reklamową w miejscu sprzedaży dla firmy Wrigley. Jako nośnik reklamowy zastosowano separatory kasowe w hipermarketach. W ten sposób promowane są cukierki Airwaves Drops. Kampania obejmuje swoim zasięgiem 27 hipermarketów sieci Real w całym kraju. Separatory kasowe z obustronną reklamą nowego produktu firmy Wrigley umieszczone są przy każdym stanowisku kasowym w hipermarkecie. Airwaves Drops nie jest pierwszym produktem, który promowany jest przez Wrigley na nośnikach IMIGe Poland w punkcie sprzedaży. W styczniu br. firma zrealizowała kampanię innego produktu - Orbit Professional. IMIGe Poland oferuje możliwość przeprowadzenia kampanii promocyjnych z wykorzystaniem m.in. reklam na bramkach wejściowych, wózkach sklepowych, naklejkach podłogowych, planszach reklamowych, stoperach regałowych, taśmie podawczej i separatorach kasowych. Firma współpracuje w zakresie reklamy z siecią hipermarketów Real i Hypernova. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.