TPP nietypowo promuje ofertę programową Discovery Channel

Spółka TPP, wydawca bezpłatnej gazety "Metropol", zorganizowała niestandardową akcję promocyjną dla telewizji Discovery Channel. W miastach, gdzie dziennik jest rozdawany,...

Spółka TPP, wydawca bezpłatnej gazety "Metropol", zorganizowała niestandardową akcję promocyjną dla telewizji Discovery Channel. W miastach, gdzie dziennik jest rozdawany, wszyscy dystrybutorzy gazety (228) mieli na głowach specjalne nietypowe nakrycia, które promowały ofertę programową nadawcy. Oprócz tego Discovery wykupił całostronicową reklamę w "Metropolu". Jest to już druga tego typu niestandardowa akcja wykorzystująca dystrybutorów gazety. W połowie marca br. były rozdawane zupki Gorący Kubek Knorr (Unilever Polska SA). Ponadto "Metropol" był "opakowany" reklamą Knorra (tzw. MetroWrap - dodatkowe zewnętrzne okładki gazety). (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.