Spółdzielcza Grupa Bankowa promuje kredyt mieszkaniowy

Spółdzielcza Grupa Bankowa promuje w kampanii prasowej kredyt mieszkaniowy. W akcji, której głównym sloganem jest "Kredyt w zasięgu ręki", wykorzystywana...

Spółdzielcza Grupa Bankowa promuje w kampanii prasowej kredyt mieszkaniowy. W akcji, której głównym sloganem jest "Kredyt w zasięgu ręki", wykorzystywana będzie wyłącznie prasa regionalna - około dziesięciu tytułów. Za kreację oraz zakup mediów odpowiada agencja Frohmberg Studio. Kampania będzie trwała do połowy kwietnia. Projekt został zlecony Frohmberg Studio po przetargu, który rozstrzygnięto pod koniec grudnia ub.r. Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB) jest zrzeszeniem ponad 150 banków spółdzielczych z całej Polski, przewodniczy jej Gospodarczy Bank Wielkopolski SA. Grupa specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze klientów z miniejszych ośrodków, w tym w usługach dla rolników. Wszystkie banki członkowskie SGB dysponują łącznie 833 placówkami, usługi są dostępne w 188 powiatach, w których mieszka 45 proc. ludności Polski. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.