UPC wprowadza usługę chello w Lublinie

Spółka UPC Telewizja Kablowa wprowadza w Lublinie usługę dostępu do internetu chello. Chello zapewnia szerokopasmowe łącza internetowe. Początkowo będzie dostępne...

Spółka UPC Telewizja Kablowa wprowadza w Lublinie usługę dostępu do internetu chello. Chello zapewnia szerokopasmowe łącza internetowe. Początkowo będzie dostępne w wybranych rejonach Lublina. Do końca roku UPC chce sukcesywnie poszerzać zasięg w tym mieście. Lublin jest piątą po Warszawie, Krakowie, Katowicach i Trójmieście lokalizacją miejską, gdzie dostępna jest ta usługa. Na koniec ub.r. chello miało 32 tys. użytkowników. "Nowoczesny szerokopasmowy dostęp do internetu chello znajduje coraz więcej użytkowników w całej Europie. Jest ich już ponad 800 tys. w 10 krajach" - powiedziała Anja Simbruner, advertising communication manager chello w Europie Środkowo-Wschodniej. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.