Universal McCann opracowuje wewnętrzne archiwum "the best practice"

W domu mediowym Universal McCann tworzone jest obecnie wewnętrzne archiwum najlepszych realizacji, projektów i pomysłów na komunikację mediową, jakie pracownicy...

W domu mediowym Universal McCann tworzone jest obecnie wewnętrzne archiwum najlepszych realizacji, projektów i pomysłów na komunikację mediową, jakie pracownicy tej agencji w przeszłości opracowali. "Dzięki tej archiwizacji mamy nadzieję zracjonalizować gospodarowanie czasem przez naszych pracowników, którzy poszukując nowych rozwiązań dla klienta, będą mogli sprawdzić, czy w bazie pomysłów nie znajdą czegoś, co spełni ich oczekiwania" - mówi Marek Jaszczur, strategic media planning director w Universal McCann. Docelowo archiwum będzie miało kształt systemu katalogów. W poszczególnych katalogach zebrane będą na przykład pomysły dotyczące sposnoringu lub komunikacji z wykorzystaniem ambient mediów. Katalogi będą stopniowo coraz bardziej uszczegóławiane. Menedżerowie Universal McCann przewidują także wewnętrzne szkolenia dla plannerów dotyczące możliwości korzystania z zasobów archiwum. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.