Rene Frey odchodzi z "Metropolu"

Dyrektor zarządzający wydającej bezpłatny dziennik "Metropol" spółki TPP Rene Frey odchodzi ze swojego stanowiska. Jego obowiązki przejął tymczasowo Józef Kowalczyk...

Dyrektor zarządzający wydającej bezpłatny dziennik "Metropol" spółki TPP Rene Frey odchodzi ze swojego stanowiska. Jego obowiązki przejął tymczasowo Józef Kowalczyk - obecny dyrektor zarządzający "Metropolu" na Europę Środkową i Wschodnią. W ciągu tygodnia wyłoniona ma zostać osoba, która zastąpi odchodzącego Freya. "Rene Frey miał odmienną wizję rozwoju gazety w Polsce niż jego partnerzy z Metro International" - mówi Izabela Wejcht, public relations manager w agencji Sparrow obsługującej "Metropol". "Sukces firmy nie opiera się nigdy na jednej osobie. Wpływa na to wiele czynników" - dodaje Marcin Mastalerz, redaktor naczelny "Metropolu". Nie wyjaśnia, na czym polegała odmienna wizja gazety w rozumieniu Freya. Warszawskie wydanie "Metropolu" pojawiło się w listopadzie 2000 r. Od samego początku jego istnienia Rene Frey pełnił w wydawnictwie funkcję dyrektora zarządzającego. (TK)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.