McDonald's Polska wprowadza nowe logo zestawu Happy Meal i planuje kampanię

McDonald's Polska przygotowuje kampanię reklamową wspierającą wprowadzanie nowych produktów. Plany kampanijne są związane ze zmianami, które następują w restauracjach McDonald's...

McDonald's Polska przygotowuje kampanię reklamową wspierającą wprowadzanie nowych produktów. Plany kampanijne są związane ze zmianami, które następują w restauracjach McDonald's na całym świecie (pisaliśmy o tym w DS "MMP" 19 marca). Kampania rozpocznie się 31 marca br., wykorzystane zostaną telewizje: TVP, TVN, TVN Siedem, Animal Planet, Discovery, oraz materiały POS w restauracjach. Kreacja została zaadaptowana na potrzeby polskie przez agencję reklamową DDB Warszawa, a planowaniem i zakupem zajmie się dom mediowy Optimum Media OMD. Wprowadzenie nowe logo Happy Meal to wynik zmian, jakie zostaną wprowadzone w zestawach w ciągu całego roku. Od końca marca br. w restauracjach McDonald's konsumenci będą mieli możliwość skomponowania własnego zestawu Happy Meal. Do menu restauracji wprowadzone zostaną nowe produkty: kotleciki rybne, mini shake, sok jabłkowy, jogurt Danone. Firma podkreśla, że jest to nowa jakość stawiająca na większy niż dotychczas wybór i różnorodność zestawów. Światowa strona internetowa firmy McDonald's "Go Active" zawierać będzie polskie akcenty i pokazywać polskie działania, eventy, porady. Firma włącza się w ogólnoświatowy trend wprowadzania zdrowszej żywności i w najbliższej przyszłości w restauracjach pojawi się więcej zestawów z warzywami. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.