Agencja reklamowa Orpha i OMD Rosja przygotowały kampanię reklamową Kronopolu

Wrocławska agencja reklamowa Orpha we współpracy z domem mediowym OMD Rosja realizuje drugą w historii kampanię reklamową polskiego producenta paneli...

Wrocławska agencja reklamowa Orpha we współpracy z domem mediowym OMD Rosja realizuje drugą w historii kampanię reklamową polskiego producenta paneli podłogowych i wyrobów drewnopochodnych - firmy Kronopol Sp. z o.o. - w rosyjskich mediach. W działaniach reklamowych została wykorzystana kreacja przygotowana przez agencję Orpha na potrzeby reklamy Kronopolu w polskich mediach, a obecnie zaadaptowana na potrzeby rosyjskiej edycji kampanii. Dom mediowy OMD Rosja jest odpowiedzialny za planowanie i zakup mediów (film pt. "Test" wyprodukowany w studiu filmowym Odeon emitowany jest w ogólnokrajowych stacjach telewizyjnych). Agencja Orpha i OMD Rosja realizowały również ubiegłoroczną wiosenną kampanię Kronopolu w prasie branżowej i na billboardach w Moskwie i Petersburgu. Pierwotna wersja reklam, które pokazywały bose kobiece nogi ze zsuwającymi się z nich majteczkami, została uznana przez kierownictwo rosyjskich firm outdoorowych za naruszającą dobre obyczaje i musiała zostać zmieniona. Kronopol reklamuje swoje wyroby także w polskich mediach - ogólnopolska kampania telewizyjna paneli podłogowych tej firmy miała miejsce jesienią ub.r. - strategię i kreację przygotowała Orpha, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Kronopol Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach należy do szwajcarskiej grupy Krono Holding AG. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.