Revlon wprowadza nowy produkt wspierany kampanią reklamową

Baltic Company, która zajmuje się dystrybucją marki kosmetyków kolorowych Revlon, rozpoczyna w maju br. promocję błyszczyków do ust Superlustrous. W...

Baltic Company, która zajmuje się dystrybucją marki kosmetyków kolorowych Revlon, rozpoczyna w maju br. promocję błyszczyków do ust Superlustrous. W palecie znajduje się 10 kolorów. Produkt skierowany jest do kobiet w wieku 16-40 lat. Reklama prasowa ukaże się w tytułach "Make-up", "Pani", "Olivia", "Cosmopolitan" . Radiowe wsparcie ma zapewnić Radio Eska i Kolor, z którymi Revlon współpracuje przy konkursach i animacjach konsumenckich. Strategią, kreacją, planowaniem i zakupem mediów firma zajęła się we własnym zakresie. Kosmetyki Revlon należą do segmentu semiselektywnego. Głównymi konkurentami dla tego produktu są kolorówki firm L'Oreal, Margaret Astor i Bourjois. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.