Communication Unlimited zrealizuje kampanię reklamową wiosennej kolekcji Factory

Agencja reklamowa Communication Unlimited przygotowała wiosenną kampanię promocyjną sklepu fabrycznego Factory. Celem zaplanowanych działań jest poinformowanie o wiosennej zmianie kolekcji...

Agencja reklamowa Communication Unlimited przygotowała wiosenną kampanię promocyjną sklepu fabrycznego Factory. Celem zaplanowanych działań jest poinformowanie o wiosennej zmianie kolekcji i zachęcenie potencjalnych klientów do odwiedzenia placówki. Kampania skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic, szczególnie w wieku 18-35 lat. Prowadzona jest w oparciu o ogłoszenia prasowe w dziennikach "Super Express" (wydanie warszawskie), "Metropol", "Gazeta Wyborcza" (wydanie stołeczne), 15-sekundowe spoty w Radiu WAWa, reklamę zewnętrzną (billboardy i autobusy). Kampania w mediach potrwa do końca kwietnia br., autobusy z reklamą Factory będą kursowały po Warszawie do końca czerwca 2004 r. Communication Unlimited obsługuje budżet tego klienta od dwóch lat. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.