Daewoo szuka partnerów do europejskiej kampanii skierowanej do młodych kobiet

Daewoo poszukuje w Europie firm partnerskich, które wspólnie z tym koncernem będą promować modele samochodów Matiz i Kalos wśród młodych...

Daewoo poszukuje w Europie firm partnerskich, które wspólnie z tym koncernem będą promować modele samochodów Matiz i Kalos wśród młodych kobiet. Koncern General Motors, do którego należy marka Daewoo, podpisał umowę z brytyjską agencją The Clinton Partnership, która ma opracować strategię tej wspólnej europejskiej kampanii dla kilku firm marketingowych. Przygotowanych zostanie kilka wersji strategii komunikacyjnych, które będą uwzględniać m.in. partnerów z branży rozrywkowej i odzieżowej. Kampania promocyjna ma być skierowana przede wszystkim do młodych mieszkanek Europy w wieku do 30 lat. To nie pierwszy raz, gdy General Motors poszukuje tego typu partnerów. W czasie gdy wprowadzany był model samochodu Vauxhall Tigra, pozyskano stację muzyczną MTV Europe. Wyprodukowano nawet limitowaną serię aut MTV Tigra. Promocję (m.in. wydarzenia promocyjne) prowadzono wówczas na terenie całej Europy. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.