Netia prezentuje w kampanii wyniki badania TNS Telecoms Index

Netia rozpoczęła miesięczną kampanię reklamową w prasie, w której prezentuje wyniki badania TNS Telecoms Index realizowanego przez instytut TNS OBOP,...

Netia rozpoczęła miesięczną kampanię reklamową w prasie, w której prezentuje wyniki badania TNS Telecoms Index realizowanego przez instytut TNS OBOP, a dotyczącego średniego wskaźnika satysfakcji klientów z usług świadczonych przez operatorów telekomunikacyjnych. Netia przygotowała kampanię we własnym zakresie przy nadzorze kreatywnym agencji Gruppa 66/Ogilvy. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy PanMedia Western. Kampania przebiega między innymi w dziennikach "Rzeczpospolita", "Puls Biznesu", a także tygodnikach "Wprost", "Polityka", "Newsweek". Wartość budżetu nie została ujawniona. W badaniu przeprowadzonym w lutym br. Netia znalazła się na pierwszym miejscu z wynikiem 7,8 w skali od 1 do 10, wyprzedzając zarówno wszystkich operatorów stacjonarnych, jak i komórkowych. Średni wskaźnik satysfakcji klientów z usług świadczonych przez operatorów komórkowych wyniósł w badaniu: 7,7 dla Idei, 7,7 w przypadku Ery i 7,5 w przypadku Plus GSM. Wśród operatorów stacjonarnych Telefonia Dialog otrzymała ocenę 7,2, a Telekomunikacja Polska SA - 6,3. Po przejęciu przez Netię Telekom firmy telekomunikacyjnej El-Net Netia ma 420 tys. abonentów. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.