Henkel wprowadził nowy wariant szamponu Schauma i planuje jego kampanię

Koncern Henkel wprowadził do sprzedaży nowy wariant szamponu i odżywki do pielęgnacji włosów Schwarzkopf - Schauma Jedwabiście Aksamitna. W tym...

Koncern Henkel wprowadził do sprzedaży nowy wariant szamponu i odżywki do pielęgnacji włosów Schwarzkopf - Schauma Jedwabiście Aksamitna. W tym miesiącu ruszy także telewizyjna kampania reklamowa promująca produkty tej marki. Adaptację spotu reklamowego przygotuje agencja reklamowa TBWA/Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Optimum Media OMD. Długość trwania kampanii oraz wysokość jej budżetu nie zostały podane. Sugerowana cena szamponów i odżywek Schauma wynosi około 7 zł. Henkel wprowadził również na rynek nową serię farb do włosów Palette Intensive Color Creme - Kolor+. Informacje na temat wsparcia reklamowego nie zostały podane. Sugerowana cena produktów z tej serii wynosi około 11 zł. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.