Reebok planuje kampanię olimpijską i cykl eventów muzycznych

Firma Reebok Poland planuje kampanię reklamową związaną z tym, że firma ta jednym ze sponsorów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Akcja odbędzie...

Firma Reebok Poland planuje kampanię reklamową związaną z tym, że firma ta jednym ze sponsorów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Akcja odbędzie się w okresie poprzedzającym igrzyska olimpijskie w Atenach (które odbędą się w drugiej połowie sierpnia br.). Jak zapowiada Michał Górnicki, marketing manager Reebok Poland, komunikacja będzie miała charakter "wybitnie olimpijski". Kampania obejmie telewizję, nośniki reklamy zewnętrznej i prasę. Bliższych szczegółów firma na razie nie ujawnia. Wcześniej, w połowie maja, firma ruszy z cyklem eventów muzycznych pod nazwą Hip-Hop Tour, które mają podkreślać związki marki z tym stylem muzyki, dominującym obecnie wśród młodych odbiorców. Autobus z czołowymi polskimi hiphopowcami (m.in. Peja, DJ 600 V) docierał będzie do największych miast, wsparcie medialne zapewniać będą TVN i Viva, w których pokazywane będą zwiastuny imprez, transmisje z nich oraz emitowane będą spoty Reeboka zapowiadające poszczególne eventy. Kampania olimpijska będzie drugą pod względem ważności tegoroczną kampanią mediową Reeboka w Polsce. Najważniejsza rusza w najbliższych dniach (pisaliśmy o niej w DS "MMP" 3 marca), prowadzona będzie pod hasłem "Pokonaj siebie". Globalną kreację dla Reeboka przygotowuje agencja Ad Arnell Group NY, a adaptacje w Polsce firma opracowuje we współpracy ze studiami Orka i Life Studio.(MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.