GlaxoSmithKline poszerza zawartość portalu dotyczącego walki z paleniem

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, oddział koncernu farmaceutycznego GlaxoSmithKline (GSK), poszerza zawartość własnej witryny internetowej Rzucpalenie.com.pl dotyczącej walki z paleniem tytoniu. Na stronie...

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, oddział koncernu farmaceutycznego GlaxoSmithKline (GSK), poszerza zawartość własnej witryny internetowej Rzucpalenie.com.pl dotyczącej walki z paleniem tytoniu. Na stronie umieszczono kupon upoważniający do bezpłatnej konsultacji lekarskiej w jednym z gabinetów z listy umieszczonej na stronie www. Internauta ma też możliwość przesłania pytań do specjalistów. Odpowiedź otrzyma w ciągu siedmiu dni. Równolegle na stronie prowadzony jest konkurs dla palaczy, którzy chcą rzucić nałóg. W ub.r. portal GSK został odświeżony. Koncern ma w swoim portfolio lek wspomagający rzucenie palenia tytoniu - Zyban. Stylistyka i kolorystyka portalu częściowo nawiązują do identyfikacji wizualnej tej marki. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.