Portal Gazeta.pl uruchamia kolejne serwisy tytułów Agory SA

W dniu premiery "Avanti", nowego miesięcznika Agory SA, portal Gazeta.pl uruchomił wortal internetowy www.avantimoda.pl. W trakcie tworzenia są serwisy dla...

W dniu premiery "Avanti", nowego miesięcznika Agory SA, portal Gazeta.pl uruchomił wortal internetowy www.avantimoda.pl. W trakcie tworzenia są serwisy dla Radia Tok FM oraz miesięcznika "Kuchnia". Celem wortalu magazynu "Avanti" jest promowanie pisma wśród internautek oraz uzupełnianie magazynu o interaktywne narzędzia budujące społeczność. Wykorzystano w nim elementy technologii Flash. Serwis został podzielony na działy: Moda trendy, Moda porady, Uroda nowości i Uroda zabiegi. Na stronach serwisu są zamieszczane wybrane teksty z papierowego wydania miesięcznika oraz galerie zdjęć prezentujące modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. W serwisie znajduje się baza około 1600 adresów modnych sklepów z ponad 60 miast. Baza będzie na bieżąco uzupełniana o kolejne sklepy, które mogą e-mailowo się zgłaszać i umieszczać swoje dane teleadresowe wraz z godzinami otwarcia. Na stronach serwisu znajduje się także formularz online akcji "Zostań modelką". Dodatkowo zamieszczane są informacje o wyprzedażach i kuponach rabatowych. Serwis jest zintegrowany z portalem Gazeta.pl i korzysta z jego zasobów. Czytelniczki "Avanti" na stronach Forum mogą dyskutować o najnowszych trendach w modzie i urodzie. Na specjalnym Forum eksperckim uzyskają porady od stylistek "Avanti". Do swojej dyspozycji mają także newsletter. Portal Gazeta.pl uruchamia i prowadzi serwisy dla mediów Agory. Dotychczas w portalu Gazeta.pl oprócz Avanti powstały m.in. wortale: bezpłatnego dziennika "Metro", "Poradnika Domowego", "Dziecka", "Auto+", "Wiedzy i Życia" oraz kilkanaście mniejszych serwisów czasopism. Na stronach portalu Gazeta.pl znajduje się również serwis "Gazety Wyborczej" online. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.