PKO BP poszukuje agencji PR do obsługi Obligacji Skarbu Państwa

PKO BP rozpisało przetarg PR dotyczący Obligacji Skarbu Państwa. Zlecony brief dotyczy przede wszystkim relacji z mediami, pogłębiania edukacji na...

PKO BP rozpisało przetarg PR dotyczący Obligacji Skarbu Państwa. Zlecony brief dotyczy przede wszystkim relacji z mediami, pogłębiania edukacji na temat obligacji wśród dziennikarzy w Warszawie i w regionach. Na liście zaproszonych agencji znalazły się: Sigma International, Partner of Promotion, NBS PR, ITBC Communication, First PR, BCA SA, RTR Group i Sensors PR. Rozstrzygnięcie przetargu ma nastąpić pod koniec kwietnia br. Umowa z wybraną agencją będzie obowiązywać do końca br. Nie ujawniono informacji na temat budżetu przeznaczonego na ten cel. Bank PKO BP sprzedaje w swoich placówkach Obligacje Skarbu Państwa od ubiegłego roku, wcześniej zajmował się tym Bank Pekao SA i poszczególne domy maklerskie. W ub.r. na zlecenie PKO BP prowadzono intensywne działania edukacyjne dotyczące obligacji w mediach ogólnopolskich i regionalnych. Kampanię ATL przygotowała agencja PZL. Sondaże Pracowni Badań Społecznych wykonane przed kampanią i po jej przeprowadzeniu wykazały, że spontaniczna znajomość marki podmiotu sprzedającego obligacje przed ekspozycją materiałów reklamowych wynosiła 47 proc., zaś po zakończeniu kampanii edukacyjnej - 81 proc. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.